Постійні комісії

РІШЕННЯ

Склад постійних комісій:

⎯ з питань депутатської діяльності, етики, правопорядку, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, запобігання та виявлення корупції, культури, освіти, медицини, житлово – комунального господарства, будівництва, побутово – торгівельного обслуговування та громадського харчування.

Голова комісії:

  • Буравський Сергій Борисович – депутат від виборчого округу № 6

Члени комісії:

  • Юрах Анатолій Миколайович – депутат від виборчого округу № 1
  • Столярчук Петро Володимирович – депутат від виборчого округу № 8
  • Дубик Віктор Максимович – депутат від виборчого округу № 9
  • Дуляницька Ольга Андріївна – депутат від виборчого округу № 20
  • Ковальчук Людмила Єгорівна – депутат від виборчого округу № 22
  • Карпець Микола Степанович– депутат від виборчого округу № 24
  • Хомич Федір Давидович – депутат від виборчого округу № 26
  • Бульботка Оксана Сергіївна – депутат від виборчого округу № 14

⎯ з питань бюджету, фінансів, податкової політики, молоді та спорту.

Голова комісії:

  • Клімук Оксана Сергіївна – депутат від виборчого округу № 15

Члени комісії:

  • Горбачик Володимир Станіславович – депутат від виборчого округу № 5
  • Діжурко Анатолій Валерійович – депутат від виборчого округу № 10
  • Дядечко Геннадій Олексійович – депутат від виборчого округу № 12
  • Сарницька Лариса Павлівна – депутат від виборчого округу № 13
  • Клімук Оксана Сергіївна – депутат від виборчого округу № 15
  • Котович Олексій Петрович – депутат від виборчого округу № 21
  • Підкоморна Ірина Миколаївна – депутат від виборчого округу № 2

⎯ з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища.

Голова комісії:

  • Крук Олександр Миколайович – депутат від виборчого округу № 17

Члени комісії:

  • Моніч Надія Йосипівна – депутат від виборчого округу № 3
  • Гончар Іван Васильович – депутат від виборчого округу № 4
  • Мілоста Ярослав Михайлович – депутат від виборчого округу № 7
  • Міськевич Сергій Семенович – депутат від виборчого округу № 16
  • Стаднік Петро Йосипович – депутат від виборчого округу № 18
  • Воробей Володимир Іванович – депутат від виборчого округу № 23
  • Котлярова Марина Дмитрівна – депутат від виборчого округу № 25
  • Смоляр Андрій Кузьмич – депутат від виборчого округу № 11